Jdi na obsah Jdi na menu
 

1. MUŽI příští utkání :

Muži

SO 23. 3. 15:00 hod.

SK Louky - Lužkovice

Muži "B"

NE 31.3. 15:00 hod.

Provodov "B" - SK Louky "B"


2. DOROST příští utkání :

Dorost A

NE 31 3. 10:00 hod.

SK Louky - Kunovice

Dorost B

SO 30. 3. 10:00 hod.

SK Louky "B" - Holešov


3. Rozpis zimních tréninků:

treninky.png

 


4. INFO platba příspěvků 2019 :

 info.jpg


4. RESPECT – průvodce :

pro rodiče a trenéry dětí

kodex222.png


5. Výsledkový servis MUŽI :

Muži A

Slavkov p. H. - SK Louky

0 :2 (0:1)

Muži B

SK Louky "B" - Lužkovice "B"

8 : 0 (2:0)


6. Výsledkový servis DOROST :

Dorost A

Brumov - SK Louky

1 : 3 ( 1 : 2 )

Dorost B

Kateřinice - SK Louky "B"

8 : 0 ( 2 : 0 )


 

MU KP Sokol Poličná - SK Louky 6:2 (2:1)

25. 9. 2011

       mladší   žáci       

 

MU –Mladší žáci –krajský přebor

   Sestava :   

 Machala Tomáš, Mikš František, Valenta Oldřich, Vičánek Jan, Vyvlečka Tomáš, Hercík Šimon, Křek Adam, Mican Lukáš, Ševčík David, Šoman Martin, Kuna Sebastián, Kašný Martin, Polách Marek 

  Branky :     Vičánek , Kašný  

 

  Komentář :  

Nedělní soupeř z Poličné nám šlapal v tabulce dlouho na paty a utkání tak bylo vlastně soubojem o druhou příčku. Už od začátku bylo zřejmé, že při neúčasti Radka Lacigy bude tentokrát velmi težké udržet soupeře,  v dostatečném odstupu od naší brány. Evidentní byla především silová převaha našeho soupeře, kterou nás zatlačil na naši polovinu a trpělivě dobýval naši bránu, což se mu také povedlo. Tento gól jako by nás na chvíli probral a začali jsme hrát technický fotbal, který na tohoto soupeře určitě platil. Po pěkné akci, kterou soupeř zastavil faulem, vymetl soupeřovu šibenici nádhernou pumelicí z přímého kopu Honza Vičánek. To však nebylo všechno, v zápětí následovaly další dvě šance, přičenž ta Honzova byla 100%-tní. Bohužel jsme na tuto herní pasáž nenavázali a postupně jsme přenechali iniciativu opět soupeři. Ten pak po přísně nařízeném přímém kopu a naší naivní chybě určil stav prvního poločasu na 2:1.

Do druhé části jsme nastoupili s cílem zlepšit naši kombinační hru. Hned v první minutě jsme však inkasovali na 3:1, gólem, který jsme si nafackovali téměř sami. Ještě posledním projevem odporu byla krásná individuální akce Seby, kterou vyšperkovali Honza s Kašou na 3:2. To však bylo již loučení s neporazitelností a 2. místem. Po další chybě při kličce v obrané fázi a gólu na 4:2 nás měl soupeř již na lopatkách. V pohodě si pak dokráčel k vítězství 6:2. Nám totiž došly nejen psychické ale i fyzické síly, které jsme nechali v četných nesmyslných osobních soubojích s fyzicky silnějším soupeřem.

Soupeř byl prostě tentokrát lepší, silovější a předvedl i lepší herní projev něž my. Na druhou stranu si však nemyslím, že jsme předvedli na co máme.

S absencí 3 hráčů základní sestavy  se už bohužel musíme umět vyrovnat a předvádět fotbal, kterým jsme se doposud prezentovali a názor, že jako nováčci máme splněno jsem raději přeslechl.

Pochvala pak patří všem, kteří to nezabalili ani za nepříznivého stavu, a moc jich nebylo.

Trenéři Petr a Michal

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář