Jdi na obsah Jdi na menu
 

1. MUŽI příští utkání :

Muži

NE 26. 5. 17:00 hod.

Kostelec u H. - SK Louky

Muži "B"

SO 25.5. 17:00 hod.

SK Louky "B" - Komárov


2. DOROST příští utkání :

Dorost A

SO 25 5. 14:00 hod.

Štítná n. V. - SK Louky

Dorost B

SO 25. 5. 17:00 hod.

Lidečko - SK Louky "B"


3. ŽÁCI příští utkání :

Starší žáci

 NE 26. 5. 9:30 hod.

Chropyně - SK Louky

 

Mladší žáci

 NE 26. 5. 11:15 hod.

 Chropyně - SK Louky


5. INFO platba příspěvků 2019 :

 info.jpg


5. RESPECT – průvodce :

pro rodiče a trenéry dětí

kodex222.png


5. Výsledkový servis MUŽI :

Muži A

SK Louky - Tečovice

2:4 (1:3)

Muži B

Racková - SK Louky "B"

1 : 4 (1:1)


6. Výsledkový servis DOROST :

Dorost A

SK Louky - V. Otrokovice

4 : 2 ( 2 : 0 )

Dorost B

SK Louky "B" - Luhačovice

0 : 6( 0 : 5 )


7. Výsledkový servis ŽÁCI :

Starší žáci

SK Louky - Bystřice p. H.

1 : 5 (0:3)

 

Mladší žáci

SK Louky - Bystřice p. H.

9 : 6 (4:2)


 

MU KP SK Louky - FC Slušovice 1:2 (1:1)

10. 10. 2011

       mladší   žáci       

 

   Sestava :  

 Kašný Martin, Machala Tomáš, Mikš František, Polách Marek, Valenta Oldřich, Vyvlečka Tomáš, Hercík Šimon, Křek Adam, Mican Lukáš, Ševčík David, Šoman Martin,  Kuna Sebastián  

 

  Branky :     Vyvlečka  

 

 

  Komentář :  V 10.kole jsme se utkali se Slušovicemi, tedy týmem okupujícím horní příčky tabulky. Od úvodu zápasu do nás nastoupil soupeř agresívním pojetím s rychlým přistupováním hráčů s čímž jsme se vyrovnávali minimálně  prvních 10 minut a bylo zřejmé, že sestava ochuzená o klíčové hráče může zapomenout na tvořivou hru i technický fotbal. Bohužel toto pojetí není některým hráčům po chuti a někteří zatím na něj nestačí. Dali jsme se tedy do boje a přestože moc šancí jsme si nevytvořili šli jsme do vedení po opakované střele Tomáše. Soupeř, který na tom byl s přípravou šancí stejně, však dokázal brzy vyrovnat, a to brankou přímo z rohového kopu , i když musím uznat, že technické provedení kopu bylo perfektní. Utkání spělo dál plné osobních soubojů k remízovému poločasu a to za přispění pana rozhodčího, který si nemínil ničím komplikovat nezáživné sobotní dopoledne.  Jeho korekce postavení soupeřovy zdi způsobem: „ať střílí kolem něho“ to plně dokumentovala.

S nástupem do druhého poločasu jsme si slibovali, že nástup pohyblivého Seby, který obětavě naskočil do zápasu i přes svůj spánkový deficit by mohl přinést obrat v pojetí hry. Bohužel jeho výkon byl limitován bodnutím vosy i způsobem hry soupeře, takže žádná změna se nekonala. Vyjímkou pak byla skrumáž po jednom z rohových kopů, kdy soupeř určil konečný stav utkání. Prohráli jsme se soupeřem, který nebyl ani lepším ani fotbalovejším, ale prokázal tohu po vítězství, prostě chuť se porvat o výsledek.

To někteří naši borci byli spokojení a v kabině vládla naprostá spokojenost, spokojenost s tím že jsme nastoupili v utkání krajského přeboru. !!!???

Pochvalu tentokrát zaslouží absolutně Adam, zaskakující na středu zálohy, který vzal na sebe obrovské penzum práce, stíhal bránit i zakládat útočné akce a kdyby měli ostatní snahu mu v tom pomoci mohla naše hra vypadat daleko lépe.  Dál pak Tomáš Machala, který pokud šel do ofenzívy byl vždy hrozbou pro soupeřovu obranu a za první poločas ještě Marek Polách, který jako jeden z mála nedaroval soupeři ani jeden míč zadarmo a neustále se nabízel do hry.

Petr & Michal

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář