mladší   žáci

MU –Mladší žáci –Krajský přebor

Laciga Radek, Machala Tomáš, Valenta Oldřich, Vičánek Jan, Hercík Šimon, Janota Martin, Křek Adam,  Šoman Martin, Kuna Sebastián, Polách Marek, Kašný Martin

Branky :     Kašný 2x , Křek

Počasí, které nás přivítalo v Kunovicích moc fotbalové nebylo, spíš to vypadalo na pěknou fušku. A taky, že jo. Někteří borci byli v tomto dusnu zahlcení hned při prvním střídání a celý mančaft šetřil síly už od samého začátku, tedy až na malé vyjímky. K tomu se přidala nejistá hra našich jindy pevných zadních pilířů a vyšla z toho celkem vyrovnaná hra. My jsme se snažili tvořit hru soupeř pak hrozil protiútoky po jednoduchém výkopu a navázání hry. S tímto jsme se vyrovnávali skoro celý první poločas. Proč tolik zbytečné nervozity, Tome.? Nicméně po pěkné kombinační akci jsme se prosadili na 1:0. Přesto že jsme měli více ze hry výraznější šance moc nepřicházely a poločas tak skončil tímto těsným výsledkem.Druhý poločas se naše hra zklidnila i zpřesnila a výsledkem byl větší počet šancí a nakonec i gólů. Napřed Kaša připojil druhý zásah a potom po nádherné kombinaci Adam uklidil míč do sítě domácích potřetí. Zápas se pak dohrával v klidu a to i přesto, že soupeř snížil na 3 : 1. Organizace obrany až na tuto malou chybičku fungovala dobře a Honza držel soupeře v klidu svými dalekonosnými pokusy, kdy neustále otíral míč o soupeřovu levou šibenici.

Pochvalu pak v tomto utkání zasluhuje Séba, který předváděl své pohledné fotbalové kousky a přidal velký důraz v osobních soubojích, takže si domácí museli občas pomoci i nějakým malým drženíčkem a samozřejmě pak i Ráďa, který nesl opět dvojnásobné břímě.