7. 11. 2011

mladší žáci

Kašný Martin, Machala Tomáš, Mikš František, Polách Marek, Vičánek Jan, Vyvlečka Tomáš,Hercík Šimon,  Křek Adam, Látal Martin, Mican Lukáš, Černý David, Kuna Sebastián

Branky :          Vičánek 2x , Křek, Vyvlečka

Tuto neděli jsme vyráželi k silnému soupeři do Vsetína, který se určitě chystal na to, že nám vrátí svoji největší porážku v této soutěži. Zajímavá byla už sama nominace na utkání. Do nominace šli všichni zdraví hráči , navíc jsme vzali s sebou dvě „01“ a stejně jsme nedali dohromady  než víc 12 hráčů, protože Ráďa se už natrvalo zabydlel v sestavě starších žáků. Na druhou stranu poslední tréninky  dávaly tušit, že náš herní projev se zlepšuje a že bychom mohli konečně předvádět hru v duchu představ trenérů. Kluci tentokrát opravdu nezklamali a zahájili utkání ve velkém stylu. Jedna pěknější akce střídala druhou a domácí většinu prvního poločasu tahali za kratší konec. Zaslouženě jsme šli do vedení 1:0, bohužel domácí okamžitě kontrovali na 1:1 a to se postupně opakovalo až do stavu 4:4. Naše nádherné akce s gólovým zakončením negovaly usmolené góly domácích buď po skrumáži nebo tečované střele. A pak přišlo ke slovu fotbalové pravidlo, nedáš – dostaneš. Honza po samostatném nájezdu těsně minul branku domácích a Adam nedotáhl další únik do konce, a trest přišel v podobě páté branky domácích.Ve druhém poločasu jsme hráli s domácími ještě 10 minut vyrovnanou partii. Bohužel jsme propásli dvě tutovky na vyrovnání a šestý gól pak posadil do sedla domácí kluky, kteří nám pak přidali už po pěkných kombinacích další branky. Konečné skóre 9:4 je sice děsivé ale výkon, zvláště v prvním poločase, byl excelentní a porážka je nezaslouženě vysoká. V prvním zápase však to samé mohli říkat vsetínští. Fotbal je někdy skutečně nevyspytatelný a o konečném úspěchu rozhoduje někdy i trochu štěstíčka. Pochválit lze v tomto zápase snad celý tým i když nasazení nebylo u všech 100%-tní po celý zápas.