Jdi na obsah Jdi na menu
 

1. MUŽI příští utkání :

Muži A

SO 19. 5. 16:30 hod.

SK Louky - Malenovice

Muži B

NE 27 5. 14:00 hod.

SK Louky "B" - Racková


2. DOROST příští utkání :

Dorost A

SO 19. 5. 10:00 hod.

SK Louky - Uh. Brod

Dorost B

NE 20. 5. 10:00 hod.

Kostelec - SK Louky "B"


3. ŽÁCI příští utkání :

Starší žáci

SO 19.5. 15:00 hod.

Śtítná n V. - SK Louky

Mladší žáci

SO 19.5. 16:45 hod.

Štítná n. V. - SK Louky


4. PŘÍPRAVKA příští utkání:

Starší přípravka

PO 21. 5. 16:30 hod.

Uh. Brod - SK Louky

Mladší přípravka

PO 21. 5. 16:30 hod.

Uh. Brod - SK Louky

 


4. RESPECT – průvodce :

 pro rodiče a trenéry dětí

kodex222.png


4. ROZPIS JARO 2018 :

pdficon.jpg


5. Výsledkový servis MUŽI :

Muži A

SK Louky - Malenovice

- :- (-:-)

Muži B

SK Louky "B" - Lužkovice "B"

5 : 1 (0:1)


6. Výsledkový servis DOROST :

Dorost A

SK Louky - Uh. Brod

1 : 7 ( 1 : 1 )

Dorost B

Kostelec - SK Louky

- : - ( - : - )


7. Výsledkový servis ŽÁCI :

Starší žáci

Štítná n. V. - SK Louky

- : - (-:-)

 

Mladší žáci

Štítná n. V. - SK Louky

- : - (-:-)


9. Hospoda na hřišti :

hospoda.png

FACEBOOK


 

Výsledky halových turnajů sezony 2010-2011 mladší přípravka

    Výsledky halových turnajů mladší přípravky 2010-2011      

 

27.11.2010   Zdounky roč.2002 info   4.místo
             
 4.12.2010   Želechovice (FC Zlín) roč.2003 info   6.místo
             
12.12.2010   Zlín-Louky roč.2002 info   5.místo
             
   9.1.2011   Satelit Louky       6.místo
             
15.1.2011   Satelit Slušovice       5.místo
             
  6.2.2011   Zlín roč.2002 info   7.místo
             
13.2.2011   Satelit Štítná       4.místo
             
19.2.2011   Satelit Val.Klobouky       6.místo
             
  5.3.2011   Satelit Slavičín       4.místo
             
12.3.2011   Otrokovice       2.místo
             
13.3.2011   Satelit Bojkovice       6.místo
             
26.3.2011   Otrokovice       3.místo
             
26.3.2011   Bystřice p.H. roč.2003     NEW