SK Louky -TJ Spartak Val.Klobouky 5:0 (0:0)

Mistrovské utkání      krajská soutěž- SP

Sestava

Hercík Šimon, Janota Martin, Látal Martin, Ševčík David, Šoman Martin, Trlifaj RobinBanát Matěj, Dlouhý David, Hönig Jakub, Jaroněk Jan, Kuna Sebastián, Martinec Lukáš, Nezval Tomáš, Sadil Marek,

Branky :     Kuna 2x, Janota ,Dlouhý ,Látal

K poslednímu utkání jsme nastupovali s cílem pobavit se fotbalem a a užít si závěr sezóny s celkem příjemným soupeřem z Valašských Klobouk. Nasazení měli být všichni dostupní hráči jako odměna za celoroční práci. Bohužel někteří jedinci nepovažovali za nutné vzít si na utkání sebou dres, takže v sestavě byly na poslední chvíli nutné změny. Další možnou komplikaci signalizoval odlišný výškový průměr obou mužstev, který nám opět připomněl, že v Loukách chlapi nerostou.Nicméně hoši k tomuto faktu přihlíželi pouze před utkáním. Od začátku vlastního utkání předváděli výborný výkon, neustále si vytvářeli šance, a to dokonce i z křídelních prostor, bohužel však narůstal jen počet zákroků hostujícího branaře. Ten rozhodně nebyl špatný, ale my jsme mu vše usnadňovali svojí zbrklostí, či přehnanou snahou „konečně ho tam uklidit“. Přesto, že jsme hráli velice kvalitní i pohledný fotbal, šlo se z hřiště s poločasovým stavem 0 : 0.Po změně stran se nám podařilo vstřelit brzy zasloužený gól a bylo po zápase. Soupeř přestal s našimi kluky běhat a ti v pohodě přidávali další góly i zahozené šance. Za herní výkon v prvním poločase si zaslouží všichni velkou jedničku, jestli to však bude stačit na další jedničky na konci školního roku, to už rozhodnou paní učitelky.