Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. Rozpis zimních tréninků:

treninky.png

 


1. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


2. DOROST příští utkání :

Dorost B

NE 11. 11. 10:00 hod.

SK Louky "B" - Dol. Bečva

hřiště Mysločovice


4. RESPECT – průvodce :

 pro rodiče a trenéry dětí

kodex222.png


5. Výsledkový servis MUŽI :

Muži A

Malenovice - SK Louky

3 : 1 (1:1)

Muži B

SK Louky "B" - Kudlov

4 : 1 (1:1)


6. Výsledkový servis DOROST :

Dorost A

Strání - SK Louky

0 : 1 ( 0 : 0 )

Dorost B

Val. Klobouky - SK Louky "B"

9 : 0 ( 6 : 0 )


7. Výsledkový servis ŽÁCI :

Starší žáci

SK Louky - Juřinka

6 : 1 (1:1)

 

Mladší žáci

SK Louky - Juřinka

5 : 0 (2:0)


 

OFS Zlín nominoval 6 hráčů SK Louky na Halový turnaj ...

1. 3. 2011

       mladší   žáci        

 

HALOVÝ TURNAJ OFS V KATEGORII U12 a U13
 
 
 
„O POHÁR PŘEDSEDY ZLÍNSKÉHO KFS“
 
 
 

ofs-zlin.jpg

 
 

Výkonný výbor OFS Zlín schválil následující nominaci hráčů SK Louky na turnaj „O pohár předsedy KFS Zlín“ výběru žáků U12 a U13, který se koná v sobotu 5. března 2011 ve Sportovní hale „Euronics“ (bývalá Novesta) ve Zlíně.

 

 

 

 

Peréz Dominik

1998

 

Kuchárek Patrik

1998

 

Menoušek Rudolf

1998

 

Vičánek Jan

1999

 

Laciga Radek

1999

 

Machala Tomáš

1999

 

  

 

 

Hráči si vezmou obuv na sálovou kopanou se světlou podrážkou, ponožky, chrániče, ručník, registrační průkaz, průkaz zdravotní pojišťovny,  brankáři celou výstroj a všichni teplákovou soupravu. Za vybavení hráčů zodpovídají kluby a oddíly.

 

Sraz nominovaných je v sobotu 5. března  2011 v 7,30 hod ve Sportovní hale, kde se budou hlásit u vedoucího družstva p. Jiřího Gruníka.

 

Cestovné pro jedno auto a občerstvení hradí OFS Zlín.

 

Případné zranění nebo nemoc nominovaného hráče telefonicky nahlaste p. Gruníkovi J., tel. 603445526  co nejdříve! 

  
 
 
  PROPOZICE   TURNAJE
 
                          Sportovní hala EURONICS
                          U zimního stadionu Zlín
              5.března 2011
 
 
Pořadatel:    Zlínský krajský fotbalový svaz
Datum konání: 
                                                                                                                     
- sobota 5.3.2011
 
Místo konání
                                                                                               
Sportovní hala EURONICS ZLÍN (pod zimním stadionem ve Zlíně)
 
Organizační štáb turnaje:  
                                                                                                    
 Zapletal Petr -  PTM ZL KFS                 /m.605251704/
 Lukáš Radovan - sekretář ZL KFS          /m.604762224/  
 
PROPOZICE TURNAJE
                                                    
 
                                                   Účastníci turnaje:
 
                       
skupina A                                                    skupina B
 
 
1. OFS Zlín U13                              1. OFS Zlín U12
                       
           2. OFS Vsetín U13                          2. OFS Vsetín U12
 
          3. OFS Uh.Hradiště U13                    3. OFS Uh.Hradiště U12
 
         4. OFS Kroměříž U13                       4. OFS Kroměříž U12
 
 
 
Startují:                                                                                                                                   hráči narození po 1. 1. 1998 (v kategorii U13) a po 1.1.1999 (v kategorii U12)  na základě soupisek a registračních průkazů,které budou předloženy před zahájením turnaje ke kontrole pořadateli
 
Složení mužstev:
Za výběr OFS U-12 (roč.99) může nastoupit max. 5 hráčů z jednoho klubu včetně brankáře (tj. 4+1). Nominováni nemohou být hráči  klubů, které hrají MSŽL a resp. z klubů, při nichž jsou zřízeny v rámci ZŠ Sportovní třídy.
 
Za výběr OFS U-13 (roč.98) může nastoupit max. 5 hráčů z jednoho klubu včetně brankáře (tj. 4+1). Nominováni mohou být hráči do úrovně MSŽD (včetně) i z klubů, při nichž jsou zřízeny v rámci ZŠ Sportovní třídy.
                                                                                                                                                                        Maximální počet hráčů – 14, realizační tým – 2 osoby, řidič (celkem 17 osob)
 
Doprava:                                                                                                                                 hradí si účastníci z vlastních prostředků a příjezd na místo konání je stanoven do 7.30 hod.
V 7.45 hod. bude provedena krátká porada vedoucích mužstev a rozhodčích.                                                                                           
Stravování:                                                                                                                               
Stravování výprav bude probíhat v místě pořádání turnaje. Pro každou výpravu bude zajištěné občerstvení v podobě dietních párků s rohlíkem + limonády 0,3l (hradí ZL KFS). Po ukončení turnaje je možnost v restauraci zajistit i standartní oběd (každá výprava si uhradí sama a je potřeba nahlásit zájem a konečné počty pořadateli s dostatečným předstihem).
Výdej obědů : 10.00 – 10.30 OFS Kroměříž
                        11.00 – 11.30 OFS Zlín,OFS Uh.Hradiště
                        12.00 – 12.30 OFS Vsetín
 
Zdravotní služba:
zajistí ZL KFS
 
Hosté :
V průběhu turnaje se uskuteční společensko-pracovní oběd předsedů OFS a předsedů komisí mládeže zúčastněných OFS v salonku restaurace Novesta ( v místě konání turnaje ).
 
TECHNICKÁ USTANOVENÍ
 
Předpis:                                                                                                                                   Hraje se dle pravidel halového fotbalu ČMFS a propozic tohoto turnaje.
 
Hrací systém
Hraje se v obou kategoriích systémem každý s každým.
                                                                                                    
 
Hrací doba:                                                                                                                                   2 x 12 minut s krátkou přestávkou (max.2.minuty) a  výměnou stran.
 
Míče:        SELECT, velikost 4, pro halový fotbal.
 
Pořadí:         O pořadí ve skupinách rozhoduje:    
1. počet získaných bodů                                                                                                              
2. výsledek vzájemného utkání, popř. minitabulka vzájemných utkání                                                                                                     
3. brankový rozdíl                                                                                                                       
4. větší počet vstřelených branek                                                                                                  
5. los
 
Počet hráčů:     Hraje se systémem 4 + 1, minimální počet hráčů ve hře je 4, včetně brankáře. Je – li vyloučeno více hráčů, uplatní se kritérium odložených trestů, tzn. že trest začne nabíhat v okamžiku návratu předchozího vyloučeného hráče do hry. Celkem smí v turnaji nastoupit maximálně 14 hráčů uvedených na soupisce.
 
Střídání hráčů:      Libovolně i v nepřerušené hře v ohraničeném prostoru střídaček, první vždy opustí plochu střídaný hráč, než vstoupí na hrací plochu střídající hráč. Střídání mimo vyznačený prostor střídaček potrestá rozhodčí napomenutím příslušného hráče žlutou kartou.
 
 
 
 
 
Výstroj hráčů:      Každý hráč musí mít dres, trenky, stulpny, chrániče holení a sálovou obuv se světlou podrážkou /turfy s tmavou podrážkou jsou nepřípustné !!!/. Dres brankářů musí být odlišný od dresů hráčů i rozhodčího. Každé mužstvo musí mít k dispozici dvě barevně odlišné sady dresů a nebo jednu sadu dresů + rozlišovací trika.
 
 
Pravidlo 3 sekund a 3 m:      Zavedeno v zájmu plynulosti hry a týká se:
- vhazování míče /při porušení vhazuje soupeř/
- provedení volných kopů /při porušení provádí kop soupeř/, soupeř 3 metry od míče
- rozehrání míče brankářem /při nedodržení zahrává soupeř rohový kop/
- odrazí – li se míč od stropu haly, navazuje soupeř hru z uvedeného prostoru
 vhazováním
- všechny volné kopy jsou přímé
 
Hra brankáře:
Brankář míč do hry vykopává nebo vhazuje a to pouze na vlastní polovinu hřiště /hráči jsou povinni převzít míč od svého brankaře na vlastní polovině/ - při porušení se nařizuje volný kop z poloviny hřiště ve prospěch soupeře a to platí vždy, jakmile předtím brankař chytil míč rukama!!! Brankář smí hrát rukama v malém, vyznačeném brankovišti /6 m zóna/. Každé zahrání brankáře rukama mimo malé brankoviště se trestá nařízením pokutového kopu. Osobní trest se neuděluje.
 
Tresty:
Napomenutí od rozhodčího žlutou kartou se trestá vyloučením na 2 minuty, červená karta znamená vyloučení na 5 minut – vyloučený hráč však již do konce daného utkání nesmí nastoupit. V případě hrubého porušení pravidel a vystupování na hrací ploše může turnajová komise, dle povahy přestupku, hráče vyloučit do konce turnaje /týká se i členů realizačních týmů/. V tomto případě následuje projednání přestupku v disciplinární komisi řídícího orgánu /ČMFS, eventuálně KFS/. Malá domů se posuzuje jako ve fotbale na velkém hřišti – tzn., že je možno přihrát brankaři „do nohy“ – rukama může brankař hrát, jedná-li se o přihrávku tělem, hlavou, nebo stehnem. Ve všech ostatních případech, vezme-li míč do ruky, nařídí rozhodčí pokutový kop ze vzdálenosti 7 metrů. Pokutový kop nařídí rozhodčí také v případě, že v prostoru velkého brankoviště /zóna 9 m/ dojde k přestupku bránícího hráče proti pravidlům, za který se v poli při hře na velkém hřišti nařídí přímý volný kop.
 
Ocenění :
V obou kategoriích se vyhodnotí nejlepší hráč, střelec, brankář a umístění na 4. až 1.místě.
Putovní pohár „Předsedy Zlínského krajského fotbalového svazu“ získá OFS v součtu nejlepších výsledků za obě kategorie dohromady.
 
ROZLOSOVÁNÍ
 
8.00 hodin       A 1 – A 2        OFS ZL U13 – OFS VS U13                                               ..……
 
 
8.30 hodin       B 1 – B 2        OFS ZL U12 – OFS VS U12                                              .…….
 
 
9.00 hodin       A 3 – A 4        OFS UH U13 – OFS KM U13                                            .…….
 
 
9.30 hodin       B 3 – B 4        OFS UH U12 – OFS KM U12                                             ..…….
 
 
10.00 hodin     A 1 – A 3        OFS ZL U13 – OFS UH U13                                               …….
 
 
10.30 hodin     B 1 – B 3        OFS ZL U12 – OFS UH U12                                                …….
 
 
11.00 hodin     A 2 – A 4        OFS VS U13 – OFS KM U13                                              …….
 
 
11.30 hodin     B 2 – B 4        OFS VS U12 – OFS KM U12                                              …….
 
 
12.00 hodin     A 1 – A 4        OFS ZL U13 – OFS KM U13                                              …….
 
 
12.30 hodin     B 1 – B 4        OFS ZL U12 – OFS KM U12                                              …….
 
 
13.00 hodin     A 2 – A 3        OFS VS U13 – OFS UH U13                                               …….
 
 
13.30 hodin     B 2 – B 3        OFS VS U12 – OFS UH U12                                               …….
 
 
14.00 hodin     vyhlášení výsledků turnaje
 
Časy jsou orientační, jednotlivá utkání na sebe bezprostředně navazují !!!
 
 
 

   nominace hráčů  

U 13

Tomšů Jan

Bratřejov

Dvořák Hubert

Jiskra Otrokovice

Rozumek Dominik

Jiskra Otrokovice

Tomaštík Pavel

Jiskra Otrokovice

Zahradník Martin

Jiskra Otrokovice

Kuchárek Patrik

Louky

Menoušek Rudolf

Louky

Perez Dominik

Louky

Nečas Martin

Příluky

Gargulák Petr

Slušovice

Kvasnica Patrik

Slušovice

Bartoš Mikuláš

Veselá

Hlavica David

Vlachovice

 

 

 

 

U 12

Sova Jan

Brumov

Solař Karel

Brumov

Struhař Jakub

Brumov

Kolínek Zdeněk

Brumov

Hefka Vlastimil

Jaroslavice

Vičánek Jan

Louky

Laciga Radek

Louky

Machala Tomáš

Louky

Blaha Adam

Paseky

Novák Adam

Slušovice

Šubrt Filip

Slušovice

Řepa Vítězslav

Vlachovice

Trčka Viktor

Vlachovice

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář