Góly:    Malota,Lendler,Kamenčák

Sestava:

Mendlík,Mican,Lendler,Soška,Lunda,Menoušek,Sadil,Kadlík,

Šoman,Kamenčák,Malota,Murka,Laciga,Vičánek,Kuchárek

Komentář:      Nastoupili jsme v defenzivním rozestavění s jedním útočníkem, protože jsme měli z neznámého soupeře velký respekt. Soupeř měl míč více na svých kopačkách a my s jedním útočníkem jsme se nemohli prosadit. Naše rozestavění jsme změnili po události v 15. minutě, kdy po naši chybné rozehrávce se soupeř dostal k zakončení a střelou z dálky se dostal do vedení. Nebylo co bránit. Prostřídali jsme posílili útok dalším hráčem a efekt se dostavil v naší převaze a několika spálených šancí. Až to vzal na sebe jako správný kapitán Patrik Lendler prošel celým hřištěm a vybídl ke skórování Ondru Malotu 1:1. Nadále jsme vyráběli gólové šance jak na běžícím páse. Bohužel jsme je i stejným způsobem zahazovali. A tak jsme odcházeli do kabin za stavu 1:1, místo, abychom vedli 4 nebo 5:1. Do druhého poločasu jsme vyslali mladíky, kteří se blýskli svým výkonem  v minulém zápase. Tentokrát to na velkém hřišti nevyšlo, proto jsme sestavu vrátili zpátky. Další tah už vyšel. Vyplatilo se vysunutí Patrika Lendlera,který po rohu strhl vedení na naší stranu. Po chvíli se prosadil Radim Kamenčák a bylo 3:1. Mezitím mohlo být ale vyrovnáno, protože náš gólman neudržel lehký míč a srazil si ho do vlastní brány. Naštěstí ho vyškrábl v poslední chvíli ven. Všichni domácí křičeli gól, ale rozhodčí nedal ani na domácího pomezního a gól neuznal. Stav 3:1 pro nás jsme už udrželi stejně jako naši neporazitelnost v soutěží. Gratulujeme, ale s přáním-příště prosím šetřete naší nervovou soustavu.

Trenér:  Petr Zelinka