starší  žáci

Góly   Malota 2x ,Lendler

Sestava:       Mendlík,Mican,Lendler,Lunda,Cink,Sadil,Šoman,Kadlík,

Murka,Malota,Soška,Perez,Menoušek,Vičánek,Laciga

Komentář:     Předehrávka jarního 14. Kola proti Kvasicím měla být jasnou záležitostí. Přestože jsme museli zamíchat sestavou, protože chyběli dva hráči základní sestavy, brzy jsme vedli po sóle Patrika Lendlera. Prvních patnáct minut jsme hráli dobře, ale potom jsme zbytečně přenechali iniciativu soupeři. Ten mohl dokonce i vyrovnat. Tento závar v 25. minutě jsme se štěstím přečkali a do kabin odešli s jednobrankovým náskokem. Do druhé půle jsme prostřídali a nastoupili s odhodláním dovést zápas do vítězného konce. Poločas začal dobře. Už po třech minutách zakončil sólo Ondra Malota 2:0. Hrálo se stále svižně a soupeř nic nevzdával. V minutě 45. Jsme mohli zápas definitivně rozhodnout, ale Dominik Perez trefil tyč. A tak mohli hosté o chvíli později snížit, náš golman zachránil a podržel náš tým a prakticky hned z protiútoku Ondra Malota prošel středem hřiště a pečetil na 3:0. To nás uklidnilo až tak, že jsme sami připravili soupeři šanci na skórování, ale opět zasáhl náš golman a míč sebral hostujícímu útočníkovi s nohy a čisté konto udržel.

Trenér:  Petr Zelinka