Jdi na obsah Jdi na menu
 

1. MUŽI příští utkání :

Muži

SO 23. 3. 15:00 hod.

SK Louky - Lužkovice

Muži "B"

NE 31.3. 15:00 hod.

Provodov "B" - SK Louky "B"


2. DOROST příští utkání :

Dorost A

NE 31 3. 10:00 hod.

SK Louky - Kunovice

Dorost B

SO 30. 3. 10:00 hod.

SK Louky "B" - Holešov


3. Rozpis zimních tréninků:

treninky.png

 


4. INFO platba příspěvků 2019 :

 info.jpg


4. RESPECT – průvodce :

pro rodiče a trenéry dětí

kodex222.png


5. Výsledkový servis MUŽI :

Muži A

Slavkov p. H. - SK Louky

0 :2 (0:1)

Muži B

SK Louky "B" - Lužkovice "B"

8 : 0 (2:0)


6. Výsledkový servis DOROST :

Dorost A

Brumov - SK Louky

1 : 3 ( 1 : 2 )

Dorost B

Kateřinice - SK Louky "B"

8 : 0 ( 2 : 0 )


 

MU SK Louky - FC Koryna 5:2 (1:2)

24. 5. 2011

        starší  žáci           

   

                                                                           

Góly:  Šoman 2x ,Lendler , Malota ,Kamenčák         

 

 Sestava:      Pajtaš D .; Kamenčák R.; Holík P; D;Mican T;Lendler P ;Sadil O;Machala T; ;Murka P;Peréz D;Malota O.;Slováček M.

 
střídali: Šoman O; Vymazal M.
 
 

 Komentář:       Tentokrát jsem neměl k dispozici tolik kluků r. 98 jak v UH. Ostrohu, kde jsme po bojovném výkonu smolně prohráli 2:1 a tak jsem musel v sestavě  hodně improvizovat.  Už předchozí utkání ukázalo , že bude nějaký čas trvat, než si mladší kluci zvyknou na větší hřiště a čeká nás v tomto směru spousty práce.Celou první půli jsme se potýkali se špatnou rozehrávkou a velkým množstvím ztracených míčů , což hrálo do karet soupeři, který si vytvářel jednu šanci za druhou. Jen díky ,,Pajtymu,, který  předváděl v brance kousky nevídané, neskončilo v naší síti více banánů.  Škoda, že se náš stabilní golman ,,Mendlas,, nedostavil. Jeho čtvrteční omluva se slovy ,, trenére já v sobotu nedojdu ,protože budu mít  střevní potíže,,  mě dostala opravdu do kolen a nepomohlo  ani to ,že jsem mu slíbil balík pampersek do brány :). Zkrátka když musíš, tak musíš :)). Ale zpět ke hře.  Soupeř se spoléhal na jednoduchý přechod do útoku a i když jsem reagoval změnou v rozestavení některých hráčů, obraz hry se do konce první půle nezměnil a zaslouženě jsme šli do kabin s jednogólovým mankem.   Přestávka nám evidentně prospěla. Zlepšili jsme držení balónu, pohyb na hřišti a když nám pomohl kuriózní gól ,,Kameňa,, z půlky hřiště, začali jsme soupeře postupně přehrávat nejen fotbalově, ale i fyzicky.  Mno a když přiložili nohy k dílu i naši ostrostřelci, výsledek se dostavil.

Příští týden v neděli zajíždíme do Strání a opět využijeme v maximální míře naše mladíky, kteří se o výsledek určitě poperou.

 Trenér:  J.Šerý 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář