starší  žáci

Góly:  Šoman 2x ,Lendler , Malota ,Kamenčák

Sestava:      Pajtaš D .; Kamenčák R.; Holík P; D;Mican T;Lendler P ;Sadil O;Machala T; ;Murka P;Peréz D;Malota O.;Slováček M.

střídali: Šoman O; Vymazal M.

Komentář:       Tentokrát jsem neměl k dispozici tolik kluků r. 98 jak v UH. Ostrohu, kde jsme po bojovném výkonu smolně prohráli 2:1 a tak jsem musel v sestavě  hodně improvizovat.  Už předchozí utkání ukázalo , že bude nějaký čas trvat, než si mladší kluci zvyknou na větší hřiště a čeká nás v tomto směru spousty práce.Celou první půli jsme se potýkali se špatnou rozehrávkou a velkým množstvím ztracených míčů , což hrálo do karet soupeři, který si vytvářel jednu šanci za druhou. Jen díky ,,Pajtymu,, který  předváděl v brance kousky nevídané, neskončilo v naší síti více banánů.  Škoda, že se náš stabilní golman ,,Mendlas,, nedostavil. Jeho čtvrteční omluva se slovy ,, trenére já v sobotu nedojdu ,protože budu mít  střevní potíže,,  mě dostala opravdu do kolen a nepomohlo  ani to ,že jsem mu slíbil balík pampersek do brány :). Zkrátka když musíš, tak musíš :)). Ale zpět ke hře.  Soupeř se spoléhal na jednoduchý přechod do útoku a i když jsem reagoval změnou v rozestavení některých hráčů, obraz hry se do konce první půle nezměnil a zaslouženě jsme šli do kabin s jednogólovým mankem.   Přestávka nám evidentně prospěla. Zlepšili jsme držení balónu, pohyb na hřišti a když nám pomohl kuriózní gól ,,Kameňa,, z půlky hřiště, začali jsme soupeře postupně přehrávat nejen fotbalově, ale i fyzicky.  Mno a když přiložili nohy k dílu i naši ostrostřelci, výsledek se dostavil.

Příští týden v neděli zajíždíme do Strání a opět využijeme v maximální míře naše mladíky, kteří se o výsledek určitě poperou.

Trenér:  J.Šerý