MU SK Louky - 1.FC Slovácko "C" 8:4 (4:3)..

starší  žáci

Góly:  Šoman 2x; Malota  3x ;Sadil ,Soška ,Kamenčák

Sestava:   Mendlík R.; Kamenčák R.;Lunda L;Mican T;Lendler P; ;Sadil O;Kadlík R;Šoman O;Murka P;Cink P; J;Malota O.

střídali:Pajtaš D a Soška J.

Komentář:      Jedním slovem ,,přestřelka,,. Tak by se dal popsat domácí zápas proti holkám z 1. FC Slovácka. A nutno podotknout, že si za fotbalový um, který u nás předvedly zaslouží absolutní pochvalu. Od samého začátku utkání byl k vidění velmi kvalitní fotbal na obou stranách. Žádná halamjzna alá ,,čechyše ligiše,, kde čím větší kopyto a větší menéžééér, tím lépe :). Hned prvních pár minut ukázalo, že nějaká taktická šmudlaná jde stranou a jediné co aktéry-ky na place zajímá je předvést divákům ofenzivní smršť :). Výsledkem byla neproměněná tutovka holek a dvě naše trefy do černého v době, kdy rozhodčí na hřišti ještě strečoval :). Ani nevím kdo od nás zavěsil, ale viděl bych to na ,,Šomiho,, s ,,Malinou,, po individuálních akcích. Mno a když dal ,,Sáďa,, na 3 : 0 pro nás, tak jsem se mohl hodit do klidu :) ,,Budha žel,, ne na dlouho, protože si ,,kouzelníci,, v naší obraně v čele s  golmanem řekli, že ubližovat dámám nebudou a nechaly holky během pár minut vyrovnat po tradičních kiksech. Ještě že máme ve svém středu ,,Šomiho,, který se zatím zřejmě lépe orientuje v šestnáctce ,než mezi ,,šestnáctkami,, a jeho zásluhou se šlo do kabin za stavu 4 : 3 pro nás.

Druhá půle začala stejně jako ta první. Než se soupeřky rozkoukaly, dostaly po krásných akcích během deseti minut tři fíky od Maliny;Šomiho a Kameňa; které definitivně rozhodly o výsledku utkání. A když se ještě trefil po výborně sehraném rychlem protiútoku o dost méně rychlý ,,loucký messi,, Pepíno Sošíno, nebylo o co z pohledu holek hrát. Nutno ale dodat, že děvčata se rvaly o výsledek do poslední minuty a kdyby byly stejně produktivní jako my, výsledek by byl z jejich pohledu daleko přijatelnější. Předvedly u nás velmi sympatický výkon a přispěly k tomu, že zápas byl nejen vyrovnaný,ale i divácky pohledný, za což jim patří naše uznaní !

Příští týden zajíždíme do Hluku, kde nás čeká dosavadní lídr soutěže. Tím zveme všechny naše fanoušky s tím, že se o výsledek rozhodně popereme :)

Trenér:  J.Šerý