Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. Rozpis zimních tréninků:

treninky.png

 


1. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


2. DOROST příští utkání :

Dorost B

NE 11. 11. 10:00 hod.

SK Louky "B" - Dol. Bečva

hřiště Mysločovice


4. RESPECT – průvodce :

 pro rodiče a trenéry dětí

kodex222.png


5. Výsledkový servis MUŽI :

Muži A

Malenovice - SK Louky

3 : 1 (1:1)

Muži B

SK Louky "B" - Kudlov

4 : 1 (1:1)


6. Výsledkový servis DOROST :

Dorost A

Strání - SK Louky

0 : 1 ( 0 : 0 )

Dorost B

Val. Klobouky - SK Louky "B"

9 : 0 ( 6 : 0 )


7. Výsledkový servis ŽÁCI :

Starší žáci

SK Louky - Juřinka

6 : 1 (1:1)

 

Mladší žáci

SK Louky - Juřinka

5 : 0 (2:0)


 

MU SK Louky - 1.FC Slovácko "C" 8:4 (4:3)..

3. 5. 2011

        starší  žáci           

   

                                                                           

Góly:  Šoman 2x; Malota  3x ;Sadil ,Soška ,Kamenčák         

 

 Sestava:   Mendlík R.; Kamenčák R.;Lunda L;Mican T;Lendler P; ;Sadil O;Kadlík R;Šoman O;Murka P;Cink P; J;Malota O. 

 střídali:Pajtaš D a Soška J.

 

 Komentář:      Jedním slovem ,,přestřelka,,. Tak by se dal popsat domácí zápas proti holkám z 1. FC Slovácka. A nutno podotknout, že si za fotbalový um, který u nás předvedly zaslouží absolutní pochvalu. Od samého začátku utkání byl k vidění velmi kvalitní fotbal na obou stranách. Žádná halamjzna alá ,,čechyše ligiše,, kde čím větší kopyto a větší menéžééér, tím lépe :). Hned prvních pár minut ukázalo, že nějaká taktická šmudlaná jde stranou a jediné co aktéry-ky na place zajímá je předvést divákům ofenzivní smršť :). Výsledkem byla neproměněná tutovka holek a dvě naše trefy do černého v době, kdy rozhodčí na hřišti ještě strečoval :). Ani nevím kdo od nás zavěsil, ale viděl bych to na ,,Šomiho,, s ,,Malinou,, po individuálních akcích. Mno a když dal ,,Sáďa,, na 3 : 0 pro nás, tak jsem se mohl hodit do klidu :) ,,Budha žel,, ne na dlouho, protože si ,,kouzelníci,, v naší obraně v čele s  golmanem řekli, že ubližovat dámám nebudou a nechaly holky během pár minut vyrovnat po tradičních kiksech. Ještě že máme ve svém středu ,,Šomiho,, který se zatím zřejmě lépe orientuje v šestnáctce ,než mezi ,,šestnáctkami,, a jeho zásluhou se šlo do kabin za stavu 4 : 3 pro nás.

  Druhá půle začala stejně jako ta první. Než se soupeřky rozkoukaly, dostaly po krásných akcích během deseti minut tři fíky od Maliny;Šomiho a Kameňa; které definitivně rozhodly o výsledku utkání. A když se ještě trefil po výborně sehraném rychlem protiútoku o dost méně rychlý ,,loucký messi,, Pepíno Sošíno, nebylo o co z pohledu holek hrát. Nutno ale dodat, že děvčata se rvaly o výsledek do poslední minuty a kdyby byly stejně produktivní jako my, výsledek by byl z jejich pohledu daleko přijatelnější. Předvedly u nás velmi sympatický výkon a přispěly k tomu, že zápas byl nejen vyrovnaný,ale i divácky pohledný, za což jim patří naše uznaní !
  
  Příští týden zajíždíme do Hluku, kde nás čeká dosavadní lídr soutěže. Tím zveme všechny naše fanoušky s tím, že se o výsledek rozhodně popereme :) 

Trenér:  J.Šerý

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář