mladší   žáci

Góly:    Laciga 2x,Janota M.

Sestava:      Ševela,Machala,Kuchárek,Grbavčic,Kuna,

Laciga,Holík,Sadil,Valenta,Mikš,Janota

Komentář:         Mladší žáky posílili tři borci z přípravky. Střídalo se hokejově a tak se prostřídali všichni. Zápas proti tělesně vyspělejším domácím začali lépe naší techničtější hráči. Dlouho jsme se však nedostali ke koncovému zakončení. Až „Laci“prostrčil na „Tujinka“(rozuměj Radek Laciga na Martina Janotu) a bylo to 0:1. Bohužel jsme nechali domácí brzy vyrovnat. Tím se chytli a začali nás tlačit. V těchto chvílích čaroval Peťa Ševela v naší bráně a díky tomu jsme šli do druhé půle za stavu 1:1. Ve druhé půli začali domácí odpadat. Ukázalo se, jak bylo důležité, že nás doplnili hráči z přípravky a že jsme měli hráče na střídání. Radek Laciga po sóličku dal na 1:2 a to už soupeř nezvládal ani psychicky. Po faulech a kecání byli oslabeni o jednoho hráče a nad druhým se smiloval rozhodčí. Naše šance však zůstavali nevyužity. Až „Laci“ druhým gólem v zápase zvýšil na konečných 1:3. I od mladších to byl velmi dobrý výkon a tak jim za to děkujem.

Trenér:  Petr Zelinka