starší  žáci

Góly:    Lendler,Sadil,Malota

Sestava:      Mendlík,Mican,Lendler,Lunda,Menoušek,Sadil,Cink,

Šoman,Kadlík,Malota,Pajtáš,Soška,Laciga,Vičánek,Kuchárek

Komentář:     Středeční dohrávka nás nezastihla v optimální formě. Zřejmě je to tím, že zápasů je v posledních dvou týdnech moc. Další důvod byl v tom, že soupeř byl opravdu kvalitní. Přesto jsme byli první půli lepším týmem, když naše akce tahali dobře hrající Robin se Šomim. Ti také byli u gólových akcí. První gól dal z penalty Patrik Lendler. Penaltu zařídil Robin Kadlík svým průnikem do vápna, kde byl již podruhé faulován (první faul sudí neodpískal). To se psala 15. Minuta. Po deseti minutách se proháčkoval do vápna Ondra Šoman. Jeho střelu domácí brankař vyrazil a do prázdné brány dorazil Ondra Sadil. Poločas 0:2. Ve druhém poločase převzal iniciativu soupeř. Naše obrana byla pod tlakem a náš útok se nemohl proti dobře hrajícím domácím také prosadit. Čtvrt hodiny před koncem přišla první vážnější chyba v obraně, po které kopali domácí přímý kop z leva a nachytali našeho golmana, který na dobře mířenou ránu nedošáhl 1:2. Domácí toužili po vyrovnání a vsadili vše na útok. Toho parádně využil Ondra Malota, který z brejku pečetil na konečných 1:3. V tomto utkání musíme ocenit spíše bojovnost, než fotbalovou krásu. Ale i to se cení. Takže dík za další cenné body.

Trenér:  Petr Zelinka