Jdi na obsah Jdi na menu
 

1. MUŽI příští utkání :

Muži

NE 26. 5. 17:00 hod.

Kostelec u H. - SK Louky

Muži "B"

SO 25.5. 17:00 hod.

SK Louky "B" - Komárov


2. DOROST příští utkání :

Dorost A

SO 25 5. 14:00 hod.

Štítná n. V. - SK Louky

Dorost B

SO 25. 5. 17:00 hod.

Lidečko - SK Louky "B"


3. ŽÁCI příští utkání :

Starší žáci

 NE 26. 5. 9:30 hod.

Chropyně - SK Louky

 

Mladší žáci

 NE 26. 5. 11:15 hod.

 Chropyně - SK Louky


5. INFO platba příspěvků 2019 :

 info.jpg


5. RESPECT – průvodce :

pro rodiče a trenéry dětí

kodex222.png


5. Výsledkový servis MUŽI :

Muži A

SK Louky - Tečovice

2:4 (1:3)

Muži B

Racková - SK Louky "B"

1 : 4 (1:1)


6. Výsledkový servis DOROST :

Dorost A

SK Louky - V. Otrokovice

4 : 2 ( 2 : 0 )

Dorost B

SK Louky "B" - Luhačovice

0 : 6( 0 : 5 )


7. Výsledkový servis ŽÁCI :

Starší žáci

SK Louky - Bystřice p. H.

1 : 5 (0:3)

 

Mladší žáci

SK Louky - Bystřice p. H.

9 : 6 (4:2)


 

4.místo turnaj FŠ SK Louky...

19. 12. 2010

   starší přípravka  roč.2000 

 

 Turnaj FŠ SK Louky Zlín 

 

  sestava   

  Hercík Šimon, Janota Martin, Křek Adam,  Mican Lukáš,  Ševčík David, Šoman Martin, Černý David, Kuna Sebastián, Sadil Marek 

 

 

 

SK Louky:FC Slušovice             1:4      Šoman

SK Louky:SK Paseky                4:2       2x Šoman,Kuna,Ševčík

SK Louky:TJ Mladcová               4:1       2 Šoman,Kuna,Janota

SK Louky:Spartak Hulín              6:0       2x Křek,Kuna,Ševčík,Sadil,Šoman

SK Louky:FC Tescoma               0:9       

 SK Louky:1.FC Slovácko            2:4    Šoman,Janota   

SK Louky:Jiskra Otrokovice         0:0        

   Konečné pořadí   

1.  FC Tescoma Zlín   48 3  21
2.  1.FC Slovácko   34 5  18
3.  Jiskra Otrokovice     20 10  13
4.  FŠ SK Louky   17 20  10
5.  SK Paseky   12 24    7
6.  FC Slušovice   12 19    7
7.  SK Spartak Hulín    7 34    5
8.  TJ Mladcová    3 38    0

 

výsledky zde

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář