Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2018 :

soustredeni-2018.png


1. MUŽI příští utkání :

Muži A

dohráno

4. místo 1.B.třída sk.B

 

Muži B

dohráno

2. místo IV.A. 


2. DOROST příští utkání :

Dorost A

dohráno

5. místo KP

 

Dorost B

dohráno,

vítěz OP 2017 / 2018


3. ŽÁCI příští utkání :

Starší žáci

dohráno

12. místo KP sestup

 

Mladší žáci

dohráno

3. místo KP

 


4. PŘÍPRAVKA příští utkání:

Starší přípravka

dohráno

Mladší přípravka

dohráno

 


4. RESPECT – průvodce :

 pro rodiče a trenéry dětí

kodex222.png


5. Výsledkový servis MUŽI :

Muži A

SK Louky - Lípa

3 :0 (2:0)

Muži B

Jaroslavice "B" - SK Louky "B"

1 : 2 (0:1)


6. Výsledkový servis DOROST :

Dorost A

SK Louky - Hluk

6 : 1 ( 1 : 1 )

Dorost B

Březnice - SK Louky

2 : 4 ( 1 : 1 )


7. Výsledkový servis ŽÁCI :

Starší žáci

Rožnov p. R. - SK Louky

0 : 1 PK (0:0)

 

Mladší žáci

Rožnov p. R. - SK Louky

4 : 3 (1:2)


9. Hospoda na hřišti :

hospoda.png

FACEBOOK


 

4.místo turnaj FŠ SK Louky...

19. 12. 2010

   starší přípravka  roč.2000 

 

 Turnaj FŠ SK Louky Zlín 

 

  sestava   

  Hercík Šimon, Janota Martin, Křek Adam,  Mican Lukáš,  Ševčík David, Šoman Martin, Černý David, Kuna Sebastián, Sadil Marek 

 

 

 

SK Louky:FC Slušovice             1:4      Šoman

SK Louky:SK Paseky                4:2       2x Šoman,Kuna,Ševčík

SK Louky:TJ Mladcová               4:1       2 Šoman,Kuna,Janota

SK Louky:Spartak Hulín              6:0       2x Křek,Kuna,Ševčík,Sadil,Šoman

SK Louky:FC Tescoma               0:9       

 SK Louky:1.FC Slovácko            2:4    Šoman,Janota   

SK Louky:Jiskra Otrokovice         0:0        

   Konečné pořadí   

1.  FC Tescoma Zlín   48 3  21
2.  1.FC Slovácko   34 5  18
3.  Jiskra Otrokovice     20 10  13
4.  FŠ SK Louky   17 20  10
5.  SK Paseky   12 24    7
6.  FC Slušovice   12 19    7
7.  SK Spartak Hulín    7 34    5
8.  TJ Mladcová    3 38    0

 

výsledky zde

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář