Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2018 :

soustredeni-2018.png


1. MUŽI příští utkání :

Muži A

SO 26. 5. 17:00 hod.

Lužkovice - SK Louky

Muži B

PA 25 5. 18:00 hod.

SK Louky "B" - Racková


2. DOROST příští utkání :

Dorost A

NE 27. 5. 14:00 hod.

Napajedla - SK Louky

Dorost B

NE 27. 5. 10:00 hod.

Malenovice - SK Louky "B"


3. ŽÁCI příští utkání :

Starší žáci

SO 26.5. 9:30 hod.

SK Louky - V. Otrokovice

Mladší žáci

SO 26. 5. 11:15 hod.

SK Louky - V. Otrokovice


4. PŘÍPRAVKA příští utkání:

Starší přípravka

PO 28. 5. 17:00 hod.

SK Louky - Slavičín

Mladší přípravka

PO 28. 5. 17:00 hod.

SK Louky - Slavičín

 


4. RESPECT – průvodce :

 pro rodiče a trenéry dětí

kodex222.png


5. Výsledkový servis MUŽI :

Muži A

SK Louky - Malenovice

3 :2 (2:1)

Muži B

SK Louky "B" - Lužkovice "B"

5 : 1 (0:1)


6. Výsledkový servis DOROST :

Dorost A

SK Louky - Uh. Brod

1 : 7 ( 1 : 1 )

Dorost B

Kostelec - SK Louky

1 : 5 ( 0 : 1 )


7. Výsledkový servis ŽÁCI :

Starší žáci

Štítná n. V. - SK Louky

8 : 1 (5:1)

 

Mladší žáci

Štítná n. V. - SK Louky

1 : 14 (0:5)


9. Hospoda na hřišti :

hospoda.png

FACEBOOK


 

3.místo turnaj Otrokovice...

27. 3. 2011

 

   mladší přípravka  roč.2002   

 

Pořadatel: TJ Jiskra Otrokovice

 

 

  sestava    

 

  Bobál,Tureček,Ševčík,Frolek,Drábik,Bouc,Kuna

 

 

 zápasy  

 

 SK Louky  : Viktoria Otrokovice               2:1       Frolek,Ševčík

SK Louky  : Napajedla                               3:0       Tureček 3x

SK Louky : Jistkra Otrokovice                 1:1       Tureček

SK Louky  : Tlumačov                               0:3

SK Louky  : Holešov                                  1:2       Kuna

 

 

  celkové umístění 

 

1.  Holešov   10 4   13
2.  Tlumačov   10 3   12
3.  FŠ SK Louky     7 7    7
4.  Jiskra Otrokovice    10 6    6
5.  Napajedla     2 11    3
6.  Viktoria Otrokovice     5 13    1

 

  

 

 

  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář