Jdi na obsah Jdi na menu
 

1. MUŽI příští utkání :

Muži A

SO 19. 5. 16:30 hod.

SK Louky - Malenovice

Muži B

NE 27 5. 14:00 hod.

SK Louky "B" - Racková


2. DOROST příští utkání :

Dorost A

SO 19. 5. 10:00 hod.

SK Louky - Uh. Brod

Dorost B

NE 20. 5. 10:00 hod.

Kostelec - SK Louky "B"


3. ŽÁCI příští utkání :

Starší žáci

SO 19.5. 15:00 hod.

Śtítná n V. - SK Louky

Mladší žáci

SO 19.5. 16:45 hod.

Štítná n. V. - SK Louky


4. PŘÍPRAVKA příští utkání:

Starší přípravka

PO 21. 5. 16:30 hod.

Uh. Brod - SK Louky

Mladší přípravka

PO 21. 5. 16:30 hod.

Uh. Brod - SK Louky

 


4. RESPECT – průvodce :

 pro rodiče a trenéry dětí

kodex222.png


4. ROZPIS JARO 2018 :

pdficon.jpg


5. Výsledkový servis MUŽI :

Muži A

SK Louky - Malenovice

- :- (-:-)

Muži B

SK Louky "B" - Lužkovice "B"

5 : 1 (0:1)


6. Výsledkový servis DOROST :

Dorost A

SK Louky - Uh. Brod

1 : 7 ( 1 : 1 )

Dorost B

Kostelec - SK Louky

- : - ( - : - )


7. Výsledkový servis ŽÁCI :

Starší žáci

Štítná n. V. - SK Louky

- : - (-:-)

 

Mladší žáci

Štítná n. V. - SK Louky

- : - (-:-)


9. Hospoda na hřišti :

hospoda.png

FACEBOOK


 

3.místo turnaj FŠ SK Louky ...

30. 6. 2011

   mladší přípravka  roč.2002   

 

 Sestava:  

  Machala F., Bobál,Mrázek,Zuzaník,Chytil,Ujčík,

Ševčík M.,Čech,Tureček,Frolek Mira,Bouc

 

 Zápasy:  

 

FŠ SK Louky : FC Tescoma I                    3:2   Zuzaník,Tureček,Čech

FŠ SK Louky  : SK Spartak Hulín              2:0   Mrázek 2x

FŠ SK Louky  : FC Viktoria Otrokovice      4:1   Mrázek 2x,Zuzaník,Chytil

FŠ SK Louky  : TJ Jiskra Otrokovice         1:3   vlastní

FŠ SK Louky  : TJ FS Napajedla              3:0   Mrázek,Čech,Bobál

 

FŠ SK Louky  : FC Vsetín                       2:2   Mrázek,Zuzaník    

prohra na penalty 2:3

FŠ SK Louky  : TJ FS Napajedla              3:0   Mrázek,Zuzaník,Čech

 

 Tabulka 

 

1.  FC Slušovice
2.  FC Vsetín
3.  FŠ SK Louky 02
4.  TJ FS Napajedla
5.  TJ Juřinka
6.  FC Viktoria Otrokovice
7.  FC Tescoma Zlín I
8.  SK Spartak Hulín
9.  SK Zlín-Paseky
10.  TJ Jiskra Otrokovice
11.  FC Tescoma Zlín II
12.  FŠ SK Louky 03 

 

kompletní výsledky turnaje  zde 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář