Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2018 :

soustredeni-2018.png


1. MUŽI příští utkání :

Muži A

dohráno

4. místo 1.B.třída sk.B

 

Muži B

dohráno

2. místo IV.A. 


2. DOROST příští utkání :

Dorost A

dohráno

5. místo KP

 

Dorost B

dohráno,

vítěz OP 2017 / 2018


3. ŽÁCI příští utkání :

Starší žáci

dohráno

12. místo KP sestup

 

Mladší žáci

dohráno

3. místo KP

 


4. PŘÍPRAVKA příští utkání:

Starší přípravka

dohráno

Mladší přípravka

dohráno

 


4. RESPECT – průvodce :

 pro rodiče a trenéry dětí

kodex222.png


5. Výsledkový servis MUŽI :

Muži A

SK Louky - Lípa

3 :0 (2:0)

Muži B

Jaroslavice "B" - SK Louky "B"

1 : 2 (0:1)


6. Výsledkový servis DOROST :

Dorost A

SK Louky - Hluk

6 : 1 ( 1 : 1 )

Dorost B

Březnice - SK Louky

2 : 4 ( 1 : 1 )


7. Výsledkový servis ŽÁCI :

Starší žáci

Rožnov p. R. - SK Louky

0 : 1 PK (0:0)

 

Mladší žáci

Rožnov p. R. - SK Louky

4 : 3 (1:2)


9. Hospoda na hřišti :

hospoda.png

FACEBOOK


 

2.místo turnaj Zdounky...

29. 11. 2010

 

    starší přípravka   roč.2000 

Turnaj roč.2000 Zdounky (pořadatel SK Spartak Hulín)

 

p1650072.jpg

 

  sestava   

 Hercík Šimon, Janota Martin, Křek Adam, Kubík Ondřej, Martinec Lukáš, Mican Lukáš, Ševčík David, Šoman Martin, Trlifaj Robin

 

zápasy ve skupině  

 

SK Louky - FC Morkovice    0 : 0    
               
SK Louky - Čelechovice n.H.    1 : 0   Křek
               
SK Louky - SFK Elko Holešov    3 : 1   2x Křek,Janota
               
SK Louky - SK HS Kroměříž    2 : 0   2x Křek

 

  umístění ve skupině    

        skóre   body
1. SK Louky       6 : 1   10
2. FC Morkovice       5 : 4    6
3. SFK Elko Holešov       8 : 6    5
4. SK HS Kroměříž       7 : 9    3
5. Čelechovice n.H.       4 : 10    1

  semifinále   

SK Louky - FK Považská Bystrica     2 : 0   Šoman,Křek

  finále    

SK Louky - TJ Jiskra Otrokovice     3 : 3   2x Šoman,vlastní
                      penalty     2 : 3    

  celkové umístění  

 

1. TJ Jiskra Otrokovice
2. SK Louky
3. FK Považská Bystrica
4. FC Morkovice
5. SFK Elko Holešov
6. TJ Zdounky
7. FK Bystřice p.H.
8. SK HS Kroměříž
9. SK Spartak Hulín
10. Čelechovice n.H.

 

p1650059.jpg

 

p1650051.jpg

 

 

Náhledy fotografií ze složky SP 2.místo turnaj Zdounky

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář