Jdi na obsah Jdi na menu
 

1. MUŽI příští utkání :

Muži

SO 15. 6. 17:00 hod.

SK Louky - Malenovice

Muži "B"

NE 16.6. 17:00 hod.

Kudlov - SK Louky "B"


2. DOROST příští utkání :

Dorost A

SO 15. 6. 10:00 hod.

SK Louky - Strání

Dorost B

NE16. 6. 10:00 hod.

SK Louky "B" - Val.Klobouky


4. PŘÍPRAVKA příští utkání:

Starší přípravka

PA 14.6. 16:30 hod.

SK Louky - Halenkovice

 

Mladší přípravka

PA 14. 6. 16:30 hod.

SK Louky - Halenkovice 

 

 


5. INFO platba příspěvků 2019 :

 info.jpg


5. RESPECT – průvodce :

pro rodiče a trenéry dětí

kodex222.png


5. Výsledkový servis MUŽI :

Muži A

Veselá - SK Louky

5:2 (4:1)

Muži B

SK Louky "B" - Veselá "B"

5 : 0 (1:0)


6. Výsledkový servis DOROST :

Dorost A

Bojkovice - SK Louky

1 : 5 ( 1 : 3)

Dorost B

SK Louky "B" - Dol. Bečva

1 : 10 ( 1 : 3)


7. Výsledkový servis ŽÁCI :

Starší žáci

Juřinka- SK Louky

1 : 4 (1:1)

 

Mladší žáci

Juřinka- SK Louky

1 : 8 (1:3)


 

1.místo turnaj Dol.Bečva...

29. 11. 2010

    starší přípravka  roč.2001 

Turnaj roč.2001 Dolní Bečva (pořadatel 1.FC Valašský)

 

 

  sestava   

 Černý,Sadil,Nezval, Jaroněk,Banát,Dlouhý,Kuna

 

zápasy  

 

SK Louky - FC Elseremo Brumov    1 : 0   Nezval
               
SK Louky - 1.FC Valašský 02    2 : 0   Nezval,Kuna
               
SK Louky - FK Frýdek-Místek    1 : 0   Jaroněk
               
SK Louky - TJ Juřinka    2 : 2   Jaroněk,Kuna
               
SK Louky - 1.FC Valašský 01    2 : 1   2x Kuna
               
SK Louky - TJ Val.Meziříčí    3 : 2   3x Kuna
               
SK Louky - FC Vsetín    0 : 0    

 

 

  celkové umístění  

 

        skóre   body
1. SK Louky      11 : 5   17
2. 1.FC Valašský 01      20 : 6   16
3. FC Elseremo Brumov      10 : 4   11
4. 1.FC Valašský 02      10 : 22    9
5. FK Frýdek-Místek       8 : 6    8
6. TJ Juřinka       9 : 8    8
7. FC Vsetín       5 : 11    5
8. TJ Val.Meziříčí       5 : 16    2

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář