Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


1. MUŽI příští utkání :

Muži A

SO 29. 9. 15:30 hod.

SK Louky - Holešov "B"

Muži B

NE 30. 9. 15:30 hod.

Zádveřice - SK Louky "B"


2. DOROST příští utkání :

Dorost A

NE 30. 9. 10:00 hod.

SK Louky - Rožnov

 Dorost B

SO 29. 9. 10:00 hod.

SK Louky - Lužkovice


3. ŽÁCI příští utkání :

Starší žáci

 SO 29. 9. 9:30 hod.

SK Louky - Kvasice+Hulín

 

Mladší žáci

 SO 29. 9. 11:15 hod.

SK Louky - Kvasice+Hulín

 


4. PŘÍPRAVKA příští utkání:

Starší přípravka

 ST 26. 9. 17:00 hod.

SK Louky - FK Příluky

 

Mladší přípravka

 ST 26. 9. 17:00 hod.

SK Louky - FK Příluky

 


4. RESPECT – průvodce :

 pro rodiče a trenéry dětí

kodex222.png


4. Rozpis zápasů podzim 2018 :

 pdficon.jpg

změna vyhrazena


5. Výsledkový servis MUŽI :

Muži A

Admira Hulín - SK Louky

2 : 1 (2:0)

Muži B

SK Louky "B" - Neubuz

3 : 1 (0:1)


6. Výsledkový servis DOROST :

Dorost A

Hulín - SK Louky

1 : 3 ( 1 : 2 )

Dorost B

Kelč - SK Louky

0 : 3 ( 0 : 0 )


7. Výsledkový servis ŽÁCI :

Starší žáci

V. Karlovice - SK Louky

6 : 1 (2:0)

 

Mladší žáci

V. Karlovice - SK Louky

8 : 3 (4:0)


 

(381)Tabulka,soupiska...

3. 7. 2011

Jméno ročník
Hercík Šimon 2000
Janota Martin 2000
Křek Adam 2000
Šoman Martin 2000
Trlifaj Robin 2000
Ševčík David  2000
Látal Martin 2000
Mican Lukáš 2000
Kubík Ondřej 2000
   
Kuna Sebastián 2001
Sadil Marek 2001
Jaroněk Jan 2001
Nezval Tomáš 2001
Hönig Jakub 2001
Teichmann Petr 2001
Holčák Filip 2001
Černý David 2001
Martinec Lukáš 2001
Banát Matěj 2001
Dlouhý David 2001
Kenja Miloslav 2001
Tureček Lukáš 2001

 

 

 

 Okresní soutěž mladších žáků  sk."A"  

aktualizace 19.6.2011   

Pořadí Team záp. V R P       Body
                   
1.  FC Tescoma Zlín 11 11  0  184 11    33
2.  SK Louky 12  8 1  3  53 32    25
3.  Mladcová 12  7 2  3  92 35    23
4.  Tlumačov 12  7 0  5  60 52    21
5.  Lhota u Mal. 12  4 0  8  30 109    12
6.  FK Štípa 12  2 1  9  39 105     7
7.  FC Žlutava 11  0 0 11    3 117     0

 

 aktualizace  14.6.2011 

Tabulka střelců

 

KFS  st. přípravka     OFS  mladší žáci  
         
Kuna Sebastián 13   Křek Adam 11
Křek Adam 11   Kuna Sebastián 10
Látal Martin  5   Janota Martin  7
Janota Martin  3   Banát Matěj  4
Hercík Šimon  1   Mican Lukáš  4
Dlouhý David  1   Zatloukal Tomáš  3
Mican Lukáš  1   Látal Martin  2
Nezval Tomáš  1   Nezval Tomáš  2
Sadil Marek  1   Sadil Marek  2
Šoman Martin  1   Šoman Martin  2
      Jaroněk Jan  1
      Martinec Lukáš  1
      Ševčík David  1
      Trlifaj Robin  1
      vlastní