Jdi na obsah Jdi na menu
 

1. MUŽI příští utkání :

Muži

SO 23. 3. 15:00 hod.

SK Louky - Lužkovice

Muži "B"

NE 31.3. 15:00 hod.

Provodov "B" - SK Louky "B"


2. DOROST příští utkání :

Dorost A

NE 31 3. 10:00 hod.

SK Louky - Kunovice

Dorost B

SO 30. 3. 10:00 hod.

SK Louky "B" - Holešov


3. Rozpis zimních tréninků:

treninky.png

 


4. INFO platba příspěvků 2019 :

 info.jpg


4. RESPECT – průvodce :

pro rodiče a trenéry dětí

kodex222.png


5. Výsledkový servis MUŽI :

Muži A

Slavkov p. H. - SK Louky

0 :2 (0:1)

Muži B

SK Louky "B" - Lužkovice "B"

8 : 0 (2:0)


6. Výsledkový servis DOROST :

Dorost A

Brumov - SK Louky

1 : 3 ( 1 : 2 )

Dorost B

Kateřinice - SK Louky "B"

8 : 0 ( 2 : 0 )


 

Nová podoba Krajské soutěže přípravek 2009/2010...

7. 7. 2009

    starší přípravka   

 

  skupina A 

 

1.         TJ Juřinka                                        

2.         FC Vsetín B                                     

3.         1.Valašský FC A                              

4.         TJ Sokol Poličná                              

5.         TJ Spartak Hulín                             

6.         SFK ELKO Holešov                        

7.         FK Bystřice p/H.                              

8.         1.Valašský FC B                              

9.         SK Han. Slavia Kroměříž B

10.       TJ Val. Meziříčí B                           

 

 

  skupina B  

 

1.         FC Slov.Slavia Uh.Hradiště A        

2.         FK Chropyně                        

3.         SK Louky                                            

4.         SK Han. Slavia Kroměříž A

5.         TJ Val. Meziříčí A                           

6.         TJ Jiskra Otrokovice                      

7.         FC Vsetín A                                      

8.         FC TESCOMA Zlín A                     

9.         FC Elseremo Brumov                      

10.       FC Morkovice                                  

 

  skupina C 

 

1.         SK Boršice                                      

2.         TJ Spartak Val. Klobouky              

3.         FC Viktoria Otrokovice                   

4.         Fotbal Kunovice                               

5.         FC TVD Slavičín                              

6.         FC Slov.Slavia Uh.Hradiště B        

7.         FC Tescoma Zlín B                          

8.         FC Veselí n/M.                                

9.         ČSK Uh.Brod                       

10.       SK Slov. Viktoria Bojkovice           

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář