Jdi na obsah Jdi na menu
 

1. MUŽI příští utkání :

Muži

SO 15. 6. 17:00 hod.

SK Louky - Malenovice

Muži "B"

NE 16.6. 17:00 hod.

Kudlov - SK Louky "B"


2. DOROST příští utkání :

Dorost A

SO 15. 6. 10:00 hod.

SK Louky - Strání

Dorost B

NE16. 6. 10:00 hod.

SK Louky "B" - Val.Klobouky


4. PŘÍPRAVKA příští utkání:

Starší přípravka

PA 14.6. 16:30 hod.

SK Louky - Halenkovice

 

Mladší přípravka

PA 14. 6. 16:30 hod.

SK Louky - Halenkovice 

 

 


5. INFO platba příspěvků 2019 :

 info.jpg


5. RESPECT – průvodce :

pro rodiče a trenéry dětí

kodex222.png


5. Výsledkový servis MUŽI :

Muži A

Veselá - SK Louky

5:2 (4:1)

Muži B

SK Louky "B" - Veselá "B"

5 : 0 (1:0)


6. Výsledkový servis DOROST :

Dorost A

Bojkovice - SK Louky

1 : 5 ( 1 : 3)

Dorost B

SK Louky "B" - Dol. Bečva

1 : 10 ( 1 : 3)


7. Výsledkový servis ŽÁCI :

Starší žáci

Juřinka- SK Louky

1 : 4 (1:1)

 

Mladší žáci

Juřinka- SK Louky

1 : 8 (1:3)


 

Nová podoba Krajské soutěže přípravek 2009/2010

7. 7. 2009

  mladší přípravka   

 

  skupina A 

 

1.         TJ Juřinka                                        

2.         FC Vsetín B                                     

3.         1.Valašský FC A                              

4.         TJ Sokol Poličná                              

5.         TJ Spartak Hulín                             

6.         SFK ELKO Holešov                        

7.         FK Bystřice p/H.                              

8.         1.Valašský FC B                              

9.         SK Han. Slavia Kroměříž B

10.       TJ Val. Meziříčí B                           

 

 

  skupina B  

 

1.         FC Slov.Slavia Uh.Hradiště A        

2.         FK Chropyně                        

3.         SK Louky                                            

4.         SK Han. Slavia Kroměříž A

5.         TJ Val. Meziříčí A                           

6.         TJ Jiskra Otrokovice                      

7.         FC Vsetín A                                      

8.         FC TESCOMA Zlín A                     

9.         FC Elseremo Brumov                      

10.       FC Morkovice                                  

 

  skupina C 

 

1.         SK Boršice                                      

2.         TJ Spartak Val. Klobouky              

3.         FC Viktoria Otrokovice                   

4.         Fotbal Kunovice                               

5.         FC TVD Slavičín                              

6.         FC Slov.Slavia Uh.Hradiště B        

7.         FC Tescoma Zlín B                          

8.         FC Veselí n/M.                                

9.         ČSK Uh.Brod                       

10.       SK Slov. Viktoria Bojkovice           

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář