MU SK Louky-Hanácká Slavia Kroměříž 1:2 (0:1) ...

11. 4. 2009

Góly :   Janota

Sestava : Robin Trlifaj,Šimon Hercík,Martin Janota, David Ševčík, Matěj Konečný, Martin Látal, Sebastián Kuna, Marek Sadil, Honza Jaroněk, Matěj Banát, David Dlouhý, Tomáš Nezval ,Adam Vlk

Za krásného počasí odehráli naši benjamínci první jarní mistrovské utkání. Soupeřem jim byli kluci z Kroměříže, kteří nám naposledy nadělili pěkných 8 kousků. Do utkání jsme vstupovali s chutí ukázat, co jsme se od té doby naučili. Hned od začátku měl však náš soupeř opět více ze hry. Tlak soupeře vyvrcholil vedoucím gólem, který jsem dostali z penalty. Tento gól však paradoxně oživil naši hru a dokonce půle jsme si vytvořili i pár šancí. Zvláště šance M.Janoty volala po gólu. Nicméně poločas skončil jednogólovým vedením soupeře. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že se pokusíme vyrovnat, ale po nedorozumění našeho gólmana z obranou jsme obdrželi hned v úvodu druhý gól a musím říci, že hodně laciný. Vypadalo to, že soupeř již v klidu dovede utkání do vítězného konce. Naštěstí pro nás jsme však velmi rychle odpověděli gólem M.Janoty a bylo opět o co hrát. Kluci začali útočit a začal se hrát fotbal nahoru dolů. Šance vznikali na obou stranách a jak já, tak trenéři soupeře jsme se chytali  za hlavu, co ti naši kluci nedají. A když v poslední minutě R.Trlifaj po našem rohu promáchl před prázdnou bránou, skončil zápas 2:1 pro hosty. Musím sportovně uznat, že soupeř si výhru zasloužil, ale zároveň musím pochválit naše kluky, že předvedli velmi pěkný výkon.

Chce to ještě pořádně trénovat, pobláznit se do fotbalu a kdoví co bude příště…