Jdi na obsah Jdi na menu
 

1. MUŽI příští utkání :

Muži

SO 15. 6. 17:00 hod.

SK Louky - Malenovice

Muži "B"

NE 16.6. 17:00 hod.

Kudlov - SK Louky "B"


2. DOROST příští utkání :

Dorost A

SO 15. 6. 10:00 hod.

SK Louky - Strání

Dorost B

NE16. 6. 10:00 hod.

SK Louky "B" - Val.Klobouky


4. PŘÍPRAVKA příští utkání:

Starší přípravka

PA 14.6. 16:30 hod.

SK Louky - Halenkovice

 

Mladší přípravka

PA 14. 6. 16:30 hod.

SK Louky - Halenkovice 

 

 


5. INFO platba příspěvků 2019 :

 info.jpg


5. RESPECT – průvodce :

pro rodiče a trenéry dětí

kodex222.png


5. Výsledkový servis MUŽI :

Muži A

Veselá - SK Louky

5:2 (4:1)

Muži B

SK Louky "B" - Veselá "B"

5 : 0 (1:0)


6. Výsledkový servis DOROST :

Dorost A

Bojkovice - SK Louky

1 : 5 ( 1 : 3)

Dorost B

SK Louky "B" - Dol. Bečva

1 : 10 ( 1 : 3)


7. Výsledkový servis ŽÁCI :

Starší žáci

Juřinka- SK Louky

1 : 4 (1:1)

 

Mladší žáci

Juřinka- SK Louky

1 : 8 (1:3)


 

Konečná tabulka 2008 -2009

31. 5. 2010

 Tabulka OP žáci

 

 

Pořadí Team záp.  V R  P         Body
                   
1.  Bratřejov 22 15 4  3   64 17    49
2.  Fryšták 22 15 3  4   78 25    48
3.  Mladcová 22 14 3  5   92 27    45
4.  Mysločovice 22 11 3  8   65 37    36
5.  Březnice 22 11 3  8   64 53    36
6.  Kašava 22 10 5  7   66 48    35
7.  SK Louky 22 11 1 10   50 41    34
8.  Tlumačov 22 10 3  9   49 42    33
9.  Malenovice 22 10 2 10   61 39    32
10.  Újezd 22  9 0 13   63 55    27
11. SK Vizovice 22  1 1 20   12 114     4
12. Příluky 22  0 2 20   10 176     2

 

 

 

Tabulka střelců

Sadil Ondřej 21
Soška Jan 16
Lender Patrik 12
Malota Ondřej 12
Lunda Lukáš  9
Mican Tomáš  9
Murka Petr  9
Kuchárek Patrik  6
Menoušek Ruda  6
Peréz Dominik  6
Janota Martin  5
Laciga Radek  5
Kadlík Robert  4
Dalajka Patrik  3
Kuna Sebastián  3
Machala Tomáš  2
Mikš František  2
Pajtaš David  2
Sadil Marek  2
Vymazal Michal  2
Vrba Dominik  2
Cink Petr  1
Černý David  1
Fux Marek  1
Holík Pavel  1
Podrazil Martin  1
Stránský Daniel  1