Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2018 :

soustredeni-2018.png


1. MUŽI příští utkání :

Muži A

dohráno

4. místo 1.B.třída sk.B

 

Muži B

dohráno

2. místo IV.A. 


2. DOROST příští utkání :

Dorost A

dohráno

5. místo KP

 

Dorost B

dohráno,

vítěz OP 2017 / 2018


3. ŽÁCI příští utkání :

Starší žáci

dohráno

12. místo KP sestup

 

Mladší žáci

dohráno

3. místo KP

 


4. PŘÍPRAVKA příští utkání:

Starší přípravka

dohráno

Mladší přípravka

dohráno

 


4. RESPECT – průvodce :

 pro rodiče a trenéry dětí

kodex222.png


5. Výsledkový servis MUŽI :

Muži A

SK Louky - Lípa

3 :0 (2:0)

Muži B

Jaroslavice "B" - SK Louky "B"

1 : 2 (0:1)


6. Výsledkový servis DOROST :

Dorost A

SK Louky - Hluk

6 : 1 ( 1 : 1 )

Dorost B

Březnice - SK Louky

2 : 4 ( 1 : 1 )


7. Výsledkový servis ŽÁCI :

Starší žáci

Rožnov p. R. - SK Louky

0 : 1 PK (0:0)

 

Mladší žáci

Rožnov p. R. - SK Louky

4 : 3 (1:2)


9. Hospoda na hřišti :

hospoda.png

FACEBOOK


 

Konečná tabulka 2008 -2009

31. 5. 2010

 Tabulka OP žáci

 

 

Pořadí Team záp.  V R  P         Body
                   
1.  Bratřejov 22 15 4  3   64 17    49
2.  Fryšták 22 15 3  4   78 25    48
3.  Mladcová 22 14 3  5   92 27    45
4.  Mysločovice 22 11 3  8   65 37    36
5.  Březnice 22 11 3  8   64 53    36
6.  Kašava 22 10 5  7   66 48    35
7.  SK Louky 22 11 1 10   50 41    34
8.  Tlumačov 22 10 3  9   49 42    33
9.  Malenovice 22 10 2 10   61 39    32
10.  Újezd 22  9 0 13   63 55    27
11. SK Vizovice 22  1 1 20   12 114     4
12. Příluky 22  0 2 20   10 176     2

 

 

 

Tabulka střelců

Sadil Ondřej 21
Soška Jan 16
Lender Patrik 12
Malota Ondřej 12
Lunda Lukáš  9
Mican Tomáš  9
Murka Petr  9
Kuchárek Patrik  6
Menoušek Ruda  6
Peréz Dominik  6
Janota Martin  5
Laciga Radek  5
Kadlík Robert  4
Dalajka Patrik  3
Kuna Sebastián  3
Machala Tomáš  2
Mikš František  2
Pajtaš David  2
Sadil Marek  2
Vymazal Michal  2
Vrba Dominik  2
Cink Petr  1
Černý David  1
Fux Marek  1
Holík Pavel  1
Podrazil Martin  1
Stránský Daniel  1