Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2018 :

soustredeni-2018.png


1. MUŽI příští utkání :

Muži A

SO 26. 5. 17:00 hod.

Lužkovice - SK Louky

Muži B

PA 25 5. 18:00 hod.

SK Louky "B" - Racková


2. DOROST příští utkání :

Dorost A

NE 27. 5. 14:00 hod.

Napajedla - SK Louky

Dorost B

NE 27. 5. 10:00 hod.

Malenovice - SK Louky "B"


3. ŽÁCI příští utkání :

Starší žáci

SO 26.5. 9:30 hod.

SK Louky - V. Otrokovice

Mladší žáci

SO 26. 5. 11:15 hod.

SK Louky - V. Otrokovice


4. PŘÍPRAVKA příští utkání:

Starší přípravka

PO 21. 5. 16:30 hod.

Uh. Brod - SK Louky

Mladší přípravka

PO 21. 5. 16:30 hod.

Uh. Brod - SK Louky

 


4. RESPECT – průvodce :

 pro rodiče a trenéry dětí

kodex222.png


5. Výsledkový servis MUŽI :

Muži A

SK Louky - Malenovice

3 :2 (2:1)

Muži B

SK Louky "B" - Lužkovice "B"

5 : 1 (0:1)


6. Výsledkový servis DOROST :

Dorost A

SK Louky - Uh. Brod

1 : 7 ( 1 : 1 )

Dorost B

Kostelec - SK Louky

1 : 5 ( 0 : 1 )


7. Výsledkový servis ŽÁCI :

Starší žáci

Štítná n. V. - SK Louky

8 : 1 (5:1)

 

Mladší žáci

Štítná n. V. - SK Louky

1 : 14 (0:5)


9. Hospoda na hřišti :

hospoda.png

FACEBOOK


 

6.místo turnaj Otrokovice...

3. 5. 2009

  mladší přípravka   

 

p1360619.jpg

 

 

 

  Konečné pořadí 

 1.     Jiskra Otrokovice   20:2  15
 2.     Viktoria Otrokovice    11:2  10
 3.     TJ Poličná      7:20    6
 4.    ŠK Juventus Žilina     2:4    5
 5.     AS Trenčín   10:11    4
 6.     SK Louky          7:18    3

   zápasy:

 SK Louky : Viktoria Otrokovice                0:5

SK LoukyJiskra Otrokovice                   0:5  

SK Louky : ŠK Juventus Žilina                 1:2   Kuna

SK Louky : TJ Poličná                              3:4    Křek 2x,Šoman

SK Louky AS Trenčín                             3:2    Šoman,Kuna,Janota

 

  Sestava:   Robin Trlifaj,Šimon Hercík,Martin Janota, Lukáš Plšek, Matěj Konečný, Adam Křek,Martin Látal, Sebastián Kuna, Marek Sadil, Jan Jaroněk, Matěj Banát, David Dlouhý,Martin Šoman,Petr Tejchman,David Ševčík