Jdi na obsah Jdi na menu
 

1. MUŽI příští utkání :

Muži A

SO 19. 5. 16:30 hod.

SK Louky - Malenovice

Muži B

NE 27 5. 14:00 hod.

SK Louky "B" - Racková


2. DOROST příští utkání :

Dorost A

SO 19. 5. 10:00 hod.

SK Louky - Uh. Brod

Dorost B

NE 20. 5. 10:00 hod.

Kostelec - SK Louky "B"


3. ŽÁCI příští utkání :

Starší žáci

SO 19.5. 15:00 hod.

Śtítná n V. - SK Louky

Mladší žáci

SO 19.5. 16:45 hod.

Štítná n. V. - SK Louky


4. PŘÍPRAVKA příští utkání:

Starší přípravka

PO 21. 5. 16:30 hod.

Uh. Brod - SK Louky

Mladší přípravka

PO 21. 5. 16:30 hod.

Uh. Brod - SK Louky

 


4. RESPECT – průvodce :

 pro rodiče a trenéry dětí

kodex222.png


4. ROZPIS JARO 2018 :

pdficon.jpg


5. Výsledkový servis MUŽI :

Muži A

SK Louky - Malenovice

- :- (-:-)

Muži B

SK Louky "B" - Lužkovice "B"

5 : 1 (0:1)


6. Výsledkový servis DOROST :

Dorost A

SK Louky - Uh. Brod

1 : 7 ( 1 : 1 )

Dorost B

Kostelec - SK Louky

- : - ( - : - )


7. Výsledkový servis ŽÁCI :

Starší žáci

Štítná n. V. - SK Louky

- : - (-:-)

 

Mladší žáci

Štítná n. V. - SK Louky

- : - (-:-)


9. Hospoda na hřišti :

hospoda.png

FACEBOOK


 

3.místo turnaj Louky...

29. 6. 2009

Obrazek

Konečné pořadí:

  1. FK Viktorie Přerov
  2. FC Tescoma Zlín
  3. SK Zlín-Louky
  4. TJ Jiskra Otrokovice
  5. AS Trenčín 2001
  6. SFK Holešov
  7. Viktoria Otrokovice
  8. TJ Juřinka
  9. Spartak Hulín
10. ČSK Uherský Brod
11. Sokol Mladcová

 

skupina "B"

SK Louky : Sokol Mladcová                 4:0   3x Křek,Kuna

SK Louky : AS Trenčín                        1:0   Janota

SK Louky : TJ Juřinka                         4:0   Janota,Ševčík,Kuna,Banát

SK Louky : TJ Jiskra Otrokovice          1:1  Kuna

SK Louky : SK Spartak Hulín               3:0  Hercík,Janota,Kuna

Semifinále:

SK Louky : FK Viktorie Přerov             0:3

o 3.místo:

SK Louky : TJ Jiskra Otrokovice          3:0   2x Kuna,Janota

 

 

Sestava:  Robin Trlifaj,Šimon Hercík,Martin Janota, Lukáš Plšek, Matěj Konečný, Adam Křek,Martin Látal, Sebastián Kuna, Marek Sadil, Jan Jaroněk, Matěj Banát, David Dlouhý,Martin Šoman,David Ševčík,Domink Gojš,Tomáš Nezval,Jakub Pančocha

 

    Nejlepší střelec turnaje:

    Sebastián Kuna (SK Louky) 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář